Bingöl Ticaret olarak önceliğimiz müşteri memnuniyeti!

1980 yılında kurulan Bingöl Ticaret beyaz eşya kategorisinde başladığı ticari faaliyetlerini, 1989 yılında Bingöl Ticaret Beko Bayii olarak güçlendirmiştir. Yıllar içinde vermiş olduğu üstün hizmet ve kalite anlayışı ve yapmış olduğu yatırımlar sayesinde yerel pazarda rakiplerine karşı üstünlük sağlamış ve beyaz eşya kategorisinde en çok tercih edilen mağaza haline gelmiştir.

Hakkımızda

2021 senesinde talep artışını karşılamak, ürün ve çalışan kapasitesini arttırmak adına yenilenmiş ve güncel olarak Türkiye ve Avrupa’nın en modern ve büyük Beko mağazası haline gelmiştir.

Bingöl Ticaret’in şubesi yoktur, mağazası tektir. Güncel olarak 1.000 m2 kapasiteye sahip olan Bingöl Ticaret, yıllar içinde kazanmış olduğu tecrübe ve müşteri memnuniyeti ile beyaz eşya ve teknoloji kategorisinin öncülerinden olmuştur.

KURULUŞ

40 yılı aşkın perakende tecrübesi

MARKALARIMIZ

Alanında en güçlü markalarla işbirliği

ÇALIŞAN SAYISI

Müşteri odaklı, her geçen gün kendini yenileyen ve büyüyen dinamik bir ekip.

Faliyet Alanlarımız

Mağazamız

Bingöl Ticaret 1.000 m2 brüt alanı ve 45 çalışanı ile 40 yılı aşkın süredir devam eden ticaret anlayışını Kayseri’de Türkiye’nin En Büyük, Avrupa’nın En Modern Beko bayisi olarak Beyaz Eşya ve Teknoloji kategorisinde müşterilerine kaliteli ürün hizmeti sunmaktadır.

Kurumsal Çözümler

Tasarım ve teknolojiyi buluşturan ankastre setler, tasarruf ve konfor sağlayan iklimlendirme, yüksek teknoloji ile geleceğe yön veren görüntüleme ve geniş ürün gamıyla beyaz eşya alanlarında ofislerden rezidanslara, otellerden AVM’lere, stadyumlardan hastanelere kadar her ölçekte projeye çözüm ortaklığı sunuyoruz.

Markalarımız

Cep Telefonları

O kamerasına hayran olduğun telefonlar Bingöl’de

icon-white-phone Telefon
icon-white-phone Whatsapp